• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Rikthehet Justin Bieber i dikurshëm, shikoni si duket tani këngëtari

E mbani mend Justin Bieber në vitin 2010 me flokët pak të gjata dhe me baluke? Nëse jeni fansa të tij sigurisht që e mbani mend sepse ishte periudha kur të gjithë vajzat ranë në dashuri me të. Mirëpo këngëtari mesa duket kërkon përsëri vëmendjen e dikurshme pasi ditën e sotme ai është fotografuar në Beverly Hills me modelin e flokëve që mbante dikur./revistawho.com

screenshot_3