Rikthehet Bruno Mars, së shpejti në American Music Awards


Pas një mungese të gjatë, Bruno Mars është rikthyer më fuqishëm se kurrë.

Ai publikoi këngën e tij më të re, 24K Magic, të cilën mesa duket do ta performojë në American Music Awards 2016 në dhjetor të këtij viti.

Kjo është një arritje për këngëtarin amerikan, pasi është hera e parë që ngjitet në skenën e AMA-s për të performuar. Bruno arriti të rrëmbejë trofeun për “Favorite Pop/Rock Male Artist” në 2011-n dhe kjo shënon herën e parë dhe të fundit që Mars ngjitet në këtë skenë.

Këtë vit, ai do të jetë artisti që do të hapë ceremoninë me një performancë që pritet të jetë magjike. /Blitz.al/

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password