close
Breaking NewsLajme

Rihanna si aktore/ Producentët e filmit : Kemi besim te ajo…

3aa909da00000578-3962288-image-a-71_1479850600011

Menjëherë pas performancës madhështore që ajo dha në “Amercan Music Awards”, Rihanna nisi përgatitjet për të ndërruar përkohësisht profesion. Tashmë atë do ta shohim si aktore në seritë e “Ocean’s Eight”. Kjo javë nisi plot energji për divën nga Barbados teksa shfaqet rrugëve të New York-ut duke shkrepur disa foto dhe duke bërë prova për xhirimin e serialit. Drejtuesit e “Ocean’s Eight” janë shprehur se ndihen të lumtur që kanë në stafin e tyre një personazh kaq të rëndësishëm sa Rihanna. Ata shtojnë se ajo është një aktore e shkëlqyer e cila nuk ka frikë nga kritikat dhe është e gatshme të rrezikojë deri në limite për ta kryer punën sa më mirë./topalbaniaradio

Tags : aktronfilmrihanna
loading...