close
Breaking NewsLajme

Rihanna ndryshon look, por duket njësoj si personazhi mitik Meduza

rihanna_1475778373-1045775

Rihanna nuk ndalon asnjëherë së na surprizuari me stile të ndryshme të flokëve të saj.
Dhe, duhet pranuar se çdo ndryshim që ajo bën me stilimin e tyre, pëlqehet nga fansat e saj të shumtë anembanë botës.

rihanna-1_1475778355-4401371-1

Së fundmi ajo është paraqitur ne publik me flokët “rasta”, dhe duke shkëlqyer me një fustan të kuq, transmeton Klan Kosova.
Por ky model flokësh në fakt na kujton presonazhin e njohur mitik, Meduzën. Të paktën ne kështu na duket po juve?

medusa_109
Tags : ndryshon lookrihanna
loading...