close
Breaking NewsLajme

Rihanna dhe Chris Brown rikthehen së bashku? Këngëtarët i dërgojnë mesazhe njëri tjetrit…

chris-brown-rihanna-spl-ftr

Rihanna nuk e harron dashurinë e vjetër. Chris Brown dhe Rihanna mund të jenë duke u kthyer bashkë. “Ata janë duke i dërguar mesazhe njëri tjetrit”, -thotë një burim pranë këngëtarëve. Ata janë shumë të lidhur dhe gjëja më e vogël mund t’i bashkojë. Edhe pse ajo ka mbetur e zhgënjyer nga sjellja e tij, Rihanna ka akoma një vend për Chris-in në zemrën e saj. Bashkimi i tyre është vetëm çështje kohe./revistawho.com

 

Tags : chris brownrihanna
loading...