Rezarta Shkurta: Policia gënjeu, Ermali ishte me mua në Durrës. U penalizua si nipi i Enver Hoxhës


E ftuar në emisionin “Xing me Ermalin”, këngëtarja Rezarta Shkurta pas 3 vitesh foli për bashkëshortin e saj dhe si qëndron e vërteta. Kur Ermali e pyeti nëse ajo beson se Ermali, bashkëshorti i saj është i pafajshëm, Rezarta ju përgjigj: “Organet kompetente deklaruan se nipi i Enver Hoxhës, Ermal Hoxha, kapet në Xibrake me 300 mijë euro në makinë. Që këtu nis gënjeshtra,  pasi Ermali nuk i kishte këto para. Ne ishim bashkë në Durrës. U thanë shumë gjëra qesharake jo vetëm nga organet kompetente por edhe nga media edhe pse kjo e fundit këtë punë ka. Jeta luksoze që mediat paraqitën unë nuk e kisha parë. U bëra pronare e një Ferrari i cili është marrë borxh për të realizuar një videoklip artistik. Ermal Hoxha u penalizua sepse ishte nipi i Enver Hoxhës, u mediatizua aq shumë kjo histori sa duhej futur brenda dhe policia nuk mund të dekonspironin paaftësinë e tyre. Dhe sot kanë kaluar 2 vjet dhe ai vazhdon të qëndrojë brenda. Është padrejtësi. Nuk dua të zgjatem shumë dhe madje sot thashë shumë. Dhe një pjesë e mirë e njerëz do vazhdojnë të flasin dhe janë të lirë ta bëjnë. Por, unë sot zgjodha me dozë të vogël të them se çfarë është e vërteta.” Gjithashtu Rezarta bëri të ditur se së shpejti do publikojë një linjë këpucësh për nëna dhe fëmijë. 

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password