close
Breaking NewsLajme

Rezarta Shkurta këngë për bashkëshortin, Zaimina: Ti je bisha ime

zajmina-1-848×420

Është rikthyer në tregun muzikor pas një pauze të gjatë Rezarta Shkurta. Këngëtarja e cila prej kohësh i ishte dedikuar vetëm mëmësisë dhe biznesit, sapo ka publikuar imazhet e videoklipit të saj më të ri. “Gjysma ime” shkruan Rezarta teksa shënon se ky material i dedikohet Ermali, bashkëshortit të saj, ndërsa ka falenderuar bashkëpunëtorët. Koleget e kanë mbështetur menjëherë me komente dashamirëse, ndër to Samanta Karavella dhe Zaimina Vasjari. Kjo e fundit mikeshë shumë e ngushtë me Rezartën e ka quajtur atë “bisha ime”. E në fakt Shkurta vjen në formë të shkëlqyer në klip.

Tags : kenge e rerezarta shkurtazajmina
loading...