• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Rezarta Shkurta-Elgit Dodës: Jam me fat që të kam patur në çdo moment të vështirë!

Ndonëse është larguar nga jeta muzikore, Rezarta Shkurta i ruan miqësitë me artistët dhe kolegët e saj. Ajo i ka dedikuar një status në Instagram mikut të saj të ngushtë, Elgit Doda i cili këtë të diel është prezantuar në Kënga Magjike me këngën e tij, “Ajër”.  “Publiku shqiptar është shumë me fat që ka një artist si ty, i cili vë shpirtin në ccdo produksion! Unë jam shumë me fat që kam një mik si ty, që të kam pasur aty në cdo moment të vështirë. Je bekim për këdo që të njeh”, shkruan Rezi. Shumë nga këngët e saj janë pikërisht krijim i kantautorit të njohur shqiptar.