• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Rezarta Shkurta e prekur, publikon foton krah bashkëshortit

Disa minuta më parë, Rezarta Shkurta ka publikuar një foto krah bashkëshortit të saj, Ermal Hoxha. Krahas fotos në fjalë ajo shkruan: “Shpirti bosh pa ty”.

Shumë shpesh Rezarta lë në hije gjithçka për të kujtuar dashurinë e jetës me pak fjalë të dedikuara.

Rezultate imazhesh për rezarta shkurta dhe ermal hoxha

Dy të rinjtë janë prindër të një vajze të quajtur Hera e cila rritet çdo ditë. Bukuroshja e ekranit prej vitesh i është përkushtuar me shumë dashuri dhe pasion biznesit të saj./revistawho.com