Reshje bore në Tiranë, ‘zbardhet’ kryeqyteti


Tirana është përfshirë përsëri nga reshjet e dëborës këtë të mërkurë. Reshjet nuk kanë qenë të dendura, e si rrjedhojë nuk kanë shkaktuar probleme. Gjithsesi autoritetet kanë paralajmëruar shoferët dhe këmbësorët të kenë kujdes.

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password