close
Breaking NewsLajme

Reperi shqiptar vjen shumë ndryshe, habit me pozat e nxehta pranë modeleve të huaja

720

Seteve të mrekullueshme fotografike nga Fadil Berisha nuk ka mundur t’ju shpëtojë as reperi i njohur, Mc Kresha. Me një model të ri flokësh, ai ka pozuar pranë modeles Lu Sierra. Këto foto I ka shpërndarë vetë fotografi Fadil Berisha. Në fakt Kreshën jemi mësuar ta shohim gjithmonë në rolin e këngëtarit dhe këtë herë na erdhi shumë ndryshe./revistawho.com

Tags : fadil berishafotoMC Kreshamodelepoza
loading...