• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Reperi i njohur uron shqiptarët, por diçka e bën të ‘vjellë’

I njohur gjithmonë për tekset e tij goditëse, edhe këtë herë reperi i njohur 2Po2 ka shkruar se debatet Kosovë-Shqipëri e anasjelltas e bëjnë për të vjellë. Debati për bashkimin e trojeve shqiptare e ku ka mendime të ndryshme duket se e ka lodhur reperin, i cili gjithashtu nuk harron të urojë shqiptarët për pavarësinë. ‘Urime Shqiptar ,Debatet Kosove – Shqiperi Dhe Anasjelltas Po M’shtin Me vjell#104‘-shkruan ai.