Reperi i njohur lajmëron se kur do të publikohet projekti i tij i ri…


Pak ditë më parë, reperi lajmëroi se e kishte përfunduar këngën e re dhe po xhironte videoklipin. Tanimë gjithçka është gati dhe reperi i njohur Gjiko ka lajmëruar sot se projekti i tij i ri do të publikohet të mërkurën. Gjiko postoi një foto në instagram dhe ka shkruar: “Populli im i dashur, me kënaqësi ju njoftoj që të mërkurën e ardhshme e lançoj projektin e ri me titullin Je shku.” 

screenshot_5

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password