• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Rekordi i Ronaldos/ Ja numri i të dashurave që ka patur futbollisti vetëm në 2016

Pasi mbylli këtë vit nga ana profesionale në mënyrën më të mirë të mundshme, duke fituar ligën e kampioneve me Realin e Madridit dhe kampionatin europian me Portugalinë, duket se Cristiano Ronaldo ka shënuar suksese dhe jashtë fushës së blertë. Ai ka thyer rekord duke patur nga një të dashur ose më shumë për çdo muaj gjatë gjithë vitit. Për më shumë ndiqni videon.

https://vid.me/IRDu