close
Breaking NewsLajme

Reagon Klea Huta: Erikut i uroj ta gjejë vërtet dashurinë e jetës dhe të jetë i lumtur

44190

Disa foto të shpërndara nga “JetaOshQejf” ku shfaqet djali i ish-guvernatorit të Bankës së Shqipërisë, Erik Fullani me moderatoren Klea Huta kanë tërhequr vëmendjen e mediave duke aluduar për një lidhje mes tyre. Nuk ka vonuar reagimi i moderatores e cila me anë të një statusi ka sqaruar se ajo dhe Erik janë miq dhe bashkë me ta ishte edhe një i afërm o Fullanit.

klea
kleaaaa
Tags : Klea Huta
loading...