• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Reagon ashpër Afërdita Dreshaj: Përfundimisht ju jeni të sëmurë

Afërdita Dreshaj ka reaguar ashpër ndaj thashethemeve se ajo dhe i dashuri i saj janë rikthyer sërish bashkë pas ndarjes.
Modelja dhe këngëtarja shqiptare, e cila prej vitesh jeton në Amerikë ka mohuar këto thashetheme që kanë qarkulluar në mediat rozë. “Përfundimisht jeni të sëmurë! Më vjen keq për ju, që frustrimet tuaja i shfryni tek unë apo të tjerë si unë. Nuk jam rikthyer me njeri sepse nuk jam ndarë KURRË!” –shkruan ajo në InstaStory.

auto-15271568-10210967723139638-2079740012-o-577x10241480584462-577x1024