• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

RASTËSISHT E FAMSHME NËPËR BOTË/ Ra nga pema gjatë set-it fotografik, Aurela Hoxha tërheq vëmendjen e Stefano Gabbana-s

Një video shumë argëtuese, e denjë për faqet e videove “funny” ka për protagoniste bukuroshen shqiptare Aurela Hoxha. Gjatë një set-i fotografik veshur me koleksionin e stilistit me famë botërore Stefano Gabbana, ajo u rrëzua nga pema teksa përpiqej të merrte poza seksi. Këto pamje i ka shpërndarë vetë Hoxha dhe sigurisht që vëmendja qe e madhe. Aq sa i ra në sy edhe vetë stilistit. Ai e ka shpërndarë videon në profilin e tij ku numëron qindra mijëra ndjekës, shoqëruar me të qeshura. Një formë krejt e natyrshme për të marrë edhe më shumë famë jashtë vendit.

 

 

A video posted by stefanogabbana (@stefanogabbana) on