• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Rastësi e veçantë: Yll Limani mban në krahë dhe kujdeset për djalin e Majk

Rreth një vit më parë reperi Majk u bë baba për herë të parë me djalin e tij, Roan. Megjithatë pas lindjes së djalit rrugët mes Majk dhe Majlinda Zekës, nënës së Roan, u ndanë përgjithmonë. Majlinda është ajo që kujdeset vazhdimisht për Roanin e vogël, por edhe Majk është gjithmonë pranë tij pavarësisht angazhimeve të shumta në muzikë.

Image result for majk dhe roan

Por ditën e sotme një rastësi shumë e bukur ka bërë bashkë Roanin me një nga kolegët e babit të tij. Majlinda ka postuar në ‘InstaStory’ një fotografi në të cilën shihet këngëtari Yll Limani duke mbajtur në prehër Roanin e duke i lexuar diçka. Madje duket se Ylli dhe Roan janë miq shumë të mirë me njëri-tjetrin. /revistawho.com

CLOSE
CLOSE