close
Breaking NewsLajme

Pushimeve u erdhi fundi, Almeda dhe Tolgahan marrin vendimin e madh (FOTO)

Screenshot_13

Pas ceremonisë së dasmës në Los Angeles, çifti i njohur Almeda Abazi dhe Tolgahan vendosën të qëndronin për disa javë në SHBA ku vizituan disa nga qytetet më të bukura atje. Mirëpo pushimeve u ka ardhur fundi. Almeda ka bërë të ditur me anë të një fotoje në Insta Story se ata po kthehen në Turqi ku i pret edhe puna. “Mirupafshim Los Angeles”, -shkruan modelja duke treguar kështu se është e mërzitur për largimin e tyre nga ky vend./revistawho.com

Tags : Almeda AbaziTolgahan Sayısman
loading...