• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Pushimet luksoze të Morena Tarakut në Maldive (FOTOT)

Morena njihet për jetën e luksit, makinat e shtrenjta dhe veshjet firmato. Por duket se moti jo i qëndrueshëm në Kosovë ka bërë që Morena të niset për në ishujt Maldive. Këngëtarja ka postuar disa foto nga pushimet hoteli luksoz ku po qëndron. Shpresojmë që këto pushime t’i japin Morenës energji për t’ju përkushtuar një projekti tjetër muzikor së shpejti./revistawho.com