• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Publikohet traileri i filmit shqiptar, Aurela Hoxha skena nudo në dush

“Dashuria e Bjeshkëve të Nemura 3” është filmi që të shumtë janë ata që po e presin, premiera e të cilit është këtë javë. Në të luan edhe Aurela Hoxha, e cila shfaqet në këtë klip në dush, shumë sensuale.
“Duke u mbështetur në kërkesën e shumë shikuesve të filmit, ‘Dashuria e bjeshkëve të nemura 2’ në procesin e xhirimit është edhe pjesa e 3 të e filmit dhe finalizimi pritet në verën e këtij viti .Ju prezentojmë trailerin që paralajmëron një film me shumë të papritura ,sfida dhe romancë dashurie”, shkruhet në përshkrimin e videos së publikuar në YouTube.