close
Breaking NewsLajme

Publikohet projekti i fundit muzikor i Ergi Dinit

ergi

Ikja e tij nga jeta la një dhimbje shumë të madhe tek njerëzit e dashur e sigurisht një boshllëk në artin shqiptar sepse Ergi Dini ishte një talent i rrallë. Por pavarësisht se Ergi nuk jeton më, ai do të jetë mes nesh përmes muzikës së tij.
I tillë është edhe projekt muzikor, i cili mban titullin “Mama”, me muzikë të Irkenc Hykës dhe tekst të Ergit, i cili është është publikuar ditën e djeshme.

Tags : ergi diniprojekt i fundit muzikor
loading...