• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Publikohet biseda erotike dhe foto intime të Almës

Fenomeni i femrave që shesin trupin kundrejt shumave të caktuara të parave duket se po shndërrohet në një fenomen masiv në Shqipëri dhe përgjithësisht janë vajzat e reja në moshë ato që po shesin trupin e tyre, shkruan syri.net. Jemi hasur me femra që janë demaskuar në faqe të ndryshme dhe mosha e tyre është shumë e brishtë, por ja që ka edhe zonja të thyera, të cilat detyrohen të bëjnë të tilla veprime. Njëra prej tyre është edhe Alma, e cila u bë e njohur nga JOQ përmes lidhjes së saj me Erjonin, një djalë nga Fieri. Sot ajo ka marrë vëmendje të madhe e me sa duket, do të vijojë ta ketë edhe për disa ditë. Ka qenë një mesazhdërgues i JOQ ai që ka publikuar disa biseda intime mes tij dhe Almës, ku ajo i ofron trupin e saj kundrejt 200 dollarëve.

“Ti që s’ke ba seks tash dy vjet, që më the do të kënaq, që nuk do më harrosh kurrë veç do biesh direkt në dashuri me mua. Kam me ta ba njata që s’ta ka ba asi femër tjetër. Se me mua ke për ta ndjer seksin. Se jam shumë e nxet unë”, – i shkruan ndër të tjera Alma personit që ka sjellë fotot e bisedave në redaksinë e JOQ.

Ai i ka kërkuar edhe foto të sajat lakuriq kundrejt shumës, e me sa duket, ajo nuk ka nguruar t’ia dërgojë. Materialin bruto redaksia e syri.net e ka përpunuar pasi pamjet kanë përmbajtje erotike edhe për arsye etike nuk mund të publikohen siç i ka dërguar Alma me dëshirën e saj, tek bashkëbiseduesi.

Problemi kryesor nuk qëndron tek Alma, por sa e sa femra të tjera janë si puna e Almës në Shqipëri. Sa grave iu duhet të bëjnë këtë veprim për t siguruar minimumin e jetesës? Sa të tjera e bëjnë këtë “profesion” në mënyrë të fshehtë për të paguar shkollën e fëmijëve apo kërkesa të tjera? A është ky realiteti shqiptar, apo vetëm një fenomen që ka përfshirë si vajzat e reja në moshë, edhe ato më të mëdha, nënat e tyre?

image image image image image image image