• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Publikohen fotot e Kim Kardashian për Halloween. Ja si ishte veshur ajo… (FOTOT)

Edhe pse Kim Kardashian u rrëmbye në Paris në 3 tetor dhe pas traumës që kaloi, ajo e festoi Halloween-in. Ka qënë vëllai i saj, Rob Kardashian, ai që ka publikuar fotot e Kim me djalin dhe vajzën. Kim dhe vajza e saj North ishin veshur si princesha Jasmine ndërsa djali i saj Saint si Aladin. Kim e ka vuajtur shumë ngjarjen që i ndodhi në Paris saqë shkoi me vonesë dhe e shoqëruar me tre truproja në ditëlindjen e Kendall Jenner-it. Ajo gjithashtu ka rrëfyer se vuan nga ankthi dhe po trajtohet. Na vjen mirë që të paktën Kim e ka festuar Halloween-in me fëmijët e saj. 

1478975881-3a49de0100000578-3929236-image-a-46-1478916308991

Fëmijët e Kim, djali Saint West dhe vajza North West.

1478975878-3a49ddfd00000578-3929236-image-a-45-1478916303284_3

Kim me vajzën North

kim-kardashian

Kim e veshur si princesha Jasmine

710693

Kanye West dhe Kim Kardashian