• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Publikohen foto të Cozman me syrin e nxirë pas sherrit me Noizyn

Megjithëse kishim para disa nga video nga momenti i përleshjes së dy bandave, dhe dëmtimin e Noizyt, ende s’kishim parë fytyrën e Cozman pas incidentit.

Faqja “Vipat e Bllokut” ka publikuar fotografitë e Cozman menjëherë pas përleshjes me Noizyn. Shihet se reperi ka pësuar lëndim në njërin sy dhe disa njolla në ballë.

Nuk dihet se nga kanë dalë këto fotografi, por fansat e Babastars në komente kanë dyshuar se këto foto nuk janë të vërteta./opinion.al

noizy-300x300