• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Pse njerëzit me ‘vrima në faqe’ janë unikë…

Vrimat në faqe janë çrregullimi më i bukur i fytyrës. Vetëm 20% e njerëzve në botë kanë vrima në faqe. 80% të tjerët do donin t’i kishin. Vrimat në faqe janë në fakt një defekt i muskulit të fytyrës i quajtur: “zygomaticus major”. Njerëzit që kanë vrima në faqe janë socialë, besnikë dhe të kuptueshëm. Ata e jetojnë jetën plotësisht dhe janë shumë të ndjeshëm. Disa nga VIP-at me vrima në faqe janë:

dimples4

Ariana Grande

2013-amanda-seyfried-makeup-hairstyle-smile-photos

Amanda Seyfried

mirandakerrhostsdavidjonesfashionworkshopdu8dcwesre1l

Miranda Kerr

large

Cheryl Cole