• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

“Provokon” Blerina Bombaj, ja dreka e së dielës në kuzhinën e fermës së saj

E para gjë që dimë të sigurtë është se ushqimet që shohim në këtë foto janë të gjitha bio. Dietologia Blerina Bombaj shquhet për njohuritë e saj për mirëushqyerjen por është gjithashtu edhe një amvisë e shkëlqyer. Kjo shihet qartë edhe në këtë foto, ku Blerina na ka treguar sot drekën e së dielës. Gjithçka e gatuar nga duart e saj, ndërsa produktet e freskëta nga kopështi i fermës ku ajo jeton me bashkëshortin dhe dy fëmijët. Blerina megjithëse na “provokon” me këto pjata, “you rock it”.

 

Una foto pubblicata da Blerina Bombaj (@blerinabombaj2) in data: