close
Breaking NewsLajme

Princesha e Anglisë i lë pa fjalë pasagjerët, ja çfarë bën në avion

fc1ca728802d4cdee72cd527c2d71dd8-1

Ky është udhëtimi i parë i Kate Middleton pa princin Ulliam, megjithatë nuk ngeli pa marrë vëmendjen e të gjitha mediave. Pas një ditë të lodhshme ku Kate kishte vizituar Ulliam-Aleksandër të Hollandës dhe muzeun Mauritshuits në Hagë, ajo mori një vendim të papritur.

Pincesha vendosi të mos udhëtonte vetëm në avion, por në prani të njerëzve. Prandaj ajo u zhvendos në klasin ekonomik. Të gjithë pasagjerët fillimisht ngelën të habitur nga hyrja e papritur e princeshës, por më pas të gjithë nxorën kamerat dhe celularët të filmonin dhe ishin të lumtur që do të ndanin një udhëtim më princeshën më të njohur në botë.

Tags : avionKate Middleton
loading...