close
Breaking NewsLajme

Prezantuesi i zbulon gjoksin aktores live në studio, plas sherri (VIDEO)

14625742_1042729342491254_245270530_o

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në një televizion spanjoll. Një prezantues kishte ftuar një aktore në emisionin e tij por në një moment, ai i ul fustanin të ftuarës duke i zbuluar gjoksin.
Aktorja nuk e ka pritur fare mirë këtë gjest dhe ka nisur të konfliktohet me të duke u larguar nga emisioni./panorama.al

Tags : prezantuesite ftuarestelevizion spanjollzbulon gjoksin
loading...