• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Presidenti i FSHF-së Armando Duka mahnitet nga Marina: Është aq e bukur sa…

Presidenti i FSHF­ së Armand Duka, mbrëmjen e djeshme ka qenë i ftuar në emisionin ‘Natën me Xhaxhiun’ dhe ndër të tjera ka bërë disa batuta e komplimente për Marina Vjollcën, e cila drejton ‘Procesin Sportiv’ si dhe për Dritan Shakohoxhën dhe tonin e lartë të zërit. “Kur shoh këtë emision sportiv, nuk e shoh fare mashkullin, Marina është aq e bukur sa…”, është shprehur ai për Marinën. E ndërsa për Shakohoxhën: Bërtet shumë. Po ta dëgjosh nga larg, duket sikur po bëhet lojë e bukur, por nga afër nuk ka ndonjë gjë. Kur kthen kurrizin dhe e dëgjon, thua se çfarë po ndodh, shiko lojën, është e shëmtuar.