• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

PRAG FESTASH/ Noizy përsëri vepër bamirësie, surprizon 300 nxënës

I njohur si një nga reperët më të suksesshëm dhe të dashur për publikun, Noizy ka marrë vëmendje maksimale po ashtu dhe për ndjenjën e humanizmit që e karakterizon. Në prag festash ai gjithmonë ka ndihmuar njerëzit në nevojë, duke i bërë sadopak të lumtur e është pikërisht ajo që kanë nevojë të gjithë. Pasi RevistaWho.Com zbuloi se reperi po ndërtonte disa shtëpi të rrënuara në qytetin e Durrësit për të ndihmuar disa familje të varfëra dhe pasi dhuroi 100 mijë euro për operacionet e kancerit, së fundmi ai ka surprizuar 300 nxënës të shkollës 9-vjeçare Met Hasa në Porto Romano Durrës, ku i premtoi ndërtimin e një palestre. Punimet do të fillojnë pas vitit të ri. Ky lajm u bë i ditur në faqen zyrtare të gazetarit Olti Curri.

15590100_1590800830937364_6147893904131876124_n 15621599_1590800874270693_2560648477356587767_n 15621974_1590800970937350_8894732395239756276_n 15622229_1590801014270679_6131814817667312653_n 15697189_1590800844270696_4139318296737094481_n