• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Poni zbulon se jeton në pjesën më të shtrenjtë të Tiranës, foto nga ballkoni i vilës

Këngëtarja Poni është një personazh jo pak i rezervuar sa i takon detajeve të jetës private. Ajo flet rrallë dhe pak për jetën e saj bashkëshortore e atë familjare. Por sot ka zbuluar pikërisht vendin ku jeton me të shoqin dhe fëmijën e tyre. Këngëtarja Poni zotëron një vilë në lagjen e pasur në periferi të Tiranës “Rolling Hills”, aty ku banojnë edhe familjet më të kamura të kryeqytetit. Këngëtarja ka publikuar një foto ku tregon pamjen nga vila e saj, duke iu gëzuar ikjes së shirave.

15057997_10211184845156309_2017215490_n

11813243_1632130623670884_2536488257492144033_n