• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Poni siç nuk e keni parë kurrë, këngëtarja zbulon sekretin e formave

Vera po afron dhe të gjithë po sulen drejt palestrave për të pasur një trup sa më në formë. Poni ka filluar që tani ushtrimet me instruktoren e saj, kampionen e fitness-it Dorina Mema. Dorina ka publikuar një video të Ponit në palestër ku këngëtarja shfaqet shumë në formë. “13% yndyrë. Poni do jetë shumë shpejt më e mira”, -shkruan Dorina ndërkohë që videon e ka publikuar edhe Poni në Instagramin e saj ku Dorina i shkruan se këngëtarja ka shumë vullnet./revistawho.com

CLOSE
CLOSE