• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Poni e emocionuar nga dhurata e veçantë e djalit: E lumtur çdo sekondë të jetës sime

Publikimet me të birin janë të rralla, megjithatë i vogli Frenk është person më i rëndësishëm në jetën e Ponit. Është i vogël në moshë dhe sigurisht që këngëtarja preferon të mos e bëjë shumë pjesë të rrjeteve sociale. Gjithsesi momente e veçanta që zbukurojnë ditën edhe jetën e saj nuk mundet të mos i ndajë me të gjithë. Ditën e sotme Frenk e ka surprizuar mami Ponin me një dhuratë shumë kreative. Me një letër ai ka bërë dy duar që hapen dhe tregojnë sa shumë e do nënën e tij. Poni e ka pëlqyer shumë dhuratën e djalit dhe pa u menduar dy herë e ka publikuar edhe në ‘Instagram’.

“E lumtur çdo sekondë të jetës sime! Kur kthehemi nga shkolla, ja surpriza për mamin”, – ka shkruar këngëtarja bashkangjitur fotografisë. Nuk duhet të ketë mënyrë më të mirë se kjo për ta bërë të lumtur një nënë dhe për t’i shprehur gjithë dashurinë. /revistawho.com

CLOSE
CLOSE