close
Breaking NewsLajme

Policët “kapen mat”, ja çfarë bëjnë gjatë kohës kur ikin dritat në stadium

15303962_342331099470093_891296441_o-copy

Para pak minutash, siç e u mor vesh në mbarë Shqipërinë dhe jo vetëm, u shkëput energjia elektrike në stadiumin “Selman Stërmasi”. Por përtej skandalit, diçka tjetër ndodhi në atë stadium gjatë kohës së shkëputjes së energjisë. Tifozët “kapën mat” policët të cilët po ruanin stadiumin. Ata lanë për një moment detyrën dhe po fotografonin pamjen e mrekullueshme që tifozët kishin krijuar me dritat e celularëve të tyre, shkruan jetaoshqejf.

Tags : fotopolicetstadium
loading...