close
Breaking NewsLajme

Po vuan ndarjen nga Majku, shikoni ç’ka bërë ish-e dashura e reperit

ma_1476613903-4570494

Kështu ka ndodhur me gjasë edhe me Majlinda Zekën, ish-të dashurën e Majkut që vetëm një javë më parë u përfol se pritej të bëhej nënë dhe i ndau rrugët me krijuesin e hitit ‘S’jena mo’. Duket se bukuroshja nga Prishtina ka vendosur të ‘zhduket’ edhe prej rrjeteve sociale. Majlinda ndryshe nga dje, sot nuk mund të gjendet në asnjë prej rrjeteve sociale përfshirë Instagramin dhe Facebook-un tek të cilat grumbullonte deri vonë pëlqime e komente nga fansat e tashmë ish-të dashurit. ‘Zhdukja’ komplete e Majlindës sipas të gjitha gjasave ka ardhur për shkak të kërkesës për më shumë privatësi pas një vërshimi pyetjesh nga fansat e dëshpëruar prej lajmit që erdhi si rrufe në qiell të pastër. Ndryshe nga bukuroshja, reperi dhe këngëtari po vazhdon jetën normalisht me koncerte në Europë e argëtim në kryeqytet. /Prive

Tags : ishe e dashurMajkndarjevuan
loading...