• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Po vjen Stresi…

Ai duket në formë të shkëlqyer fizike, është relaksuar dhe është gati të publikojë këngën e tij të parë pas shumë muajsh shkëputje nga showbizi. Ka qenë vetë Stresi ai që ka paralajmëruar hitin e radhës, nëpërmjet kësaj fotoje që ka postuar në Instagram.

 

image