Po vjen Stresi…


Ai duket në formë të shkëlqyer fizike, është relaksuar dhe është gati të publikojë këngën e tij të parë pas shumë muajsh shkëputje nga showbizi. Ka qenë vetë Stresi ai që ka paralajmëruar hitin e radhës, nëpërmjet kësaj fotoje që ka postuar në Instagram.

 

image

 

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password