close
Breaking NewsLajme

Plas “sherri” në shtëpinë e Blerina Bombajt, e bija i lë mesazh tek dera: “Mos të hyjë njeri…”

15049755_10207718276418222_2093933098_n

“Mos të hyjë njeri se do të fle. Dhe mos trokit. Nuk dua të ha. Mirë? As nuk dua të loz. Kuptove? Mos më hyni në dhomë se jam e mërzitur me mamin”. E kush do të guxonte të hapte derën e dhomës, pasi t’i dilte përballë një mesazh i tillë. Këto janë fjalët e vajzës së vogël të dietologes së njohur Blerina Bombaj. Vajza e saj është mërzitur pasi e ëma, e cila shquhet për gatime të mira e të shëndetshme, nuk ka pranuar t’i bëjë krepa. Mesazhin që duhet të ketë shkaktuar jo pak të qeshura, Bombaj e ka ndarë me mqitë virtualë.

15032635_10207718276458223_189010674_n
15046240_10207718276498224_449269836_n
Tags : Blerina Bombajvajza
loading...