• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Pete Davidson tregon se çfarë bëri pas ndarjes nga Ariana Grande

Një nga ndarjet më të bujshme vitin e kaluar, ishte pikërisht ai i këngëtares Ariana Grande me Pete Davidson. Ajo publikoi menjëherë këngën ‘Thank u, next’, e cila erdhi si një përgjigje kundër ish-të dashurit të saj.

Por dhe Pete Davidson nuk ka qëndruar pa reaguar, ai ka treguar se çfarë bëri pas ndarjes nga Ariana. Burime të huaja bëjnë me dije se ai është shprehur duke thënë: “Unë bëra atë që çdo idiot bën pasi ndahet, shkova të fle me dikë tjetër thjesht për të bërë qejf dhe për të kaluar mirë”.

Pete gjithashtu tha se vajza që ai fjeti pas ndarjes nga Ariana Grande, është mike e tij.

Nuk dihet se si e ka pritur këngëtarja këtë deklaratë, por duket se e ka lënë në të shkuarën ish-partnerin e saj dhe ka zgjedhur mos të reagojë fare./revistawho.com

CLOSE
CLOSE