• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Përveç muzikës ja çfarë i bashkon tjetër Adrianin dhe Florianin

Adrian Gaxha dhe Florian Beqiri funksionojnë prej vitesh si një dyshe e suksesshme. Ata kanë krijuar tashmë labelin “Brick Records”, ku iu është bashkuar edhe këngëtari Lindon Berisha. Por ajo që vëmë re është se përveç muzikës Floriani dhe Adriani kanë një tjetër dashuri të përbashkët, kafshët

image image image image image