• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Përveç këngës, Enca ka edhe një surprizë tjetër këtë muaj (FOTO)

Enca ka lajmëruar që këtë muaj do të publikojë këngën e saj të re me titull “Love on my body”. Por surpriza nuk përfundon me kaq. Nëpërmjet Instagramit këngëtarja ka treguar se këtë muaj do të publikojë edhe albumin e saj. “A ju thashë që këtë muaj del albumi im i parë?”, -shkruan Enca. Ajo ka vite që punon për këtë album dhe detajet e tjera priten të zbulohen nga këngëtarja në ditët në vazhdim./revistawho.com

Screenshot_18