• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Personazhet e njohur në botë që lindën për të qenë të famshëm

Disa nga personazhet e famshëm që ne njohim sot, kanë lindur për të qenë pjesë e skenës. Ata janë lindur nga prindër të famshëm, të cilët jua imponuan fëmijëve të tyre botën e televizionit. Më poshtë po ju tregojmë një listë.

Angelina Jolie e ka pasur rrugën e hapur pasi ajo është e bija e aktorit me famë botërore, Jon Voigt.

Brooklyn Beckham është djali i madh i futbollistit, David Beckham dhe biznesmenes Victoria Beckham.

Aktorja Dakota Johnson e ka të trashëguar talentin e saj nga prindërit. Don Johnson dhe Melanie Griffith janë aktorë shumë të dashur për publikun.

Enrique Iglesias është i biri i këngëtarit Julio Iglesias.

Jaden and Willow Smith janë fëmijët e aktorëve Jada Pinkett Smith dhe Will Smith.

CLOSE
CLOSE