• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Përfundon ceremonia e kurorëzimit të Tunës me Patrisin

Këngëtarja e njohur dhe shumë e dashur për publikun shqiptar Altuna Sejdiu, sot ka kurorëzuar me martesë dashurinë e saj me Patrisin. Burime të Kolona.info bëjnë të ditur se çifti sapo ka përfunduar ceremoninë e kurorëzimit në Komunën e Prishtinës, e tani janë duke festuar në një lokal të kryeqytetit. Tuna është në pritje të fëmijës së parë me Patrisin, tashmë burrin e saj.

t_1484141132-5626250