• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Për Soni Malajn nuk ka pushim…

Soni Malaj ka prezantuar këngën e saj të re “Për vete më mbaj” në Kënga Magjike. Por mesa duket energjikja Soni Malaj nuk ka ndërmend të ndalet. Në Insta Stories ajo ka postuar një video ku shkruan “prova”. Mesa duket performanca e saj në netët gjysëmfinale dhe pse jo në atë finale do të jetë shumë e fuqishme. Sepse Soni di të ofrojë vetëm spektakël në skenë…

 

image

CLOSE
CLOSE