• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme, Who Serial

Për pak ditë mbahet dasma, aktorja turke urdhër të prerë për të ftuarit

Në datën 14 të këtij muaji aktorja e njohur turke Oyky Karayel do të celebrojë dashurinë e saj me këngëtarin turk Can Bonomo. Mësohet se ceremonia do të jetë shumë private dhe se çifti ju kanë vendosur disa rregulla të ftuarve. Mediat turke raportojnë se ata ju kanë bërë me dije të ftuarve se fotot janë të ndaluara të publikohen dhe se dasma duhet të ngelet mes tyre.

Nga detajet e dasmës është zbuluar vetëm vendi ku do të zhvillohet dhe është pikërisht, Cesme, një vend bregdetar mjaft i vizituar./revistawho.com

 

CLOSE
CLOSE