• youuinsttaaffccbb
TEST
1, Breaking News, Instant Articles, Lajme

Për herë të parë pas lindjes, Floriana Garo tregon trupin me bikini

Dy muaj më parë prezantuesja e ëmbël e ekranit, Floriana Garo, u bë nënë për herë të parë, me vajzën e quajtur Adia. Pas lindjes një nga problemet më të mëdha që ka hasur është pesha trupore. Në disa intervista, ajo ka treguar se e kishte mjaft të vështirë të hiqte kilet e tepërta, pasi gjatë shtatzënisë u shëndosh shumë.

Por duket se përpjekjeve për të qenë në formë ajo ia ka dalë me sukses. Vetëm pak minuta më parë ajo ka publikuar një foto nga pushimet e saj në një vend bregdetar dhe nuk ka nguruar të tregojë foto me bikini. Duhet të pranojmë se si një nënë e re moderatorja duket në super formë./revistawho.com

 

CLOSE
CLOSE