close
Breaking NewsLajme

Për çfarë po përgatitet Luana Vjollca?

luana

Luana Vjollca ka postuar në Instagram një video ku shfaqet teksa po pozon për një set fotografik. Këngëtarja ka veshur një fustan me fije ngjyrë ari elegant. Me një look si Marilyn Monroe dhe buzëkuq ngjyrë vishnje, Luana ka ngjallur kuriozitetin e fansave. Luana ka shkruar “Gjëra të reja janë rrugës” duke mos treguar më shumë detaje. Kujtojmë se kënga e fundit nga Luana ishte ajo me titull “Ai” e publikuar në qershor të këtij viti dhe që pati shumë sukses. 

screenshot_5
screenshot_11
screenshot_15
screenshot_14
screenshot_13
screenshot_16
Tags : luana vjollca
loading...