• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Patrisi një baba perfekt, Tuna marrëzisht e dashuruar pas tij

Jeta për Tunën dhe Patrisin tashmë ka marrë një kuptim tjetër. Tiani i vogël ka marrë gjithë vëmendjen e tyre dhe në këto dy javë të para të lindjes kemi parë shumë imazhe të bukura nga familja më e re në shoëbiz. Edhe me foton e fundit do të dashuroheni, ashtu si dhe Tuna. Në të shfaqet Patrisi, i cili mban në krahë Tianin dhe po e ushqen. “Gjithçka për mua”-shkruan Tuna, e cila duhet të ndihet shumë me fat që ka një bashkëshort si Patrisi.

CLOSE
CLOSE