• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Pasi të mësojnë sekretin e “pistë” të këtyre varëseve, vajzat s’do i mbajnë më në qafë

Ato kanë qenë në modë më parë dhe sërish janë bërë trendi. Po flasim për varëset e zeza që mbahen rreth qafës. Ndoshta shumë vajza nuk e dinë kuptimin e këtyre varëseve të veçanta, por “sekreti” që ato kanë është pak i “pistë”, transmeton JetaOshQejf. Kjo varëse e bukur, sipas faqes në Instagram ‘’10curiosita’’, mbahej në shekullin e 19-të nga prostitutat. Mbi një mijë komente ka patur ky postim, ku shumë vajza kanë shkruajtur se tani që e zbuluan këtë gjë, nuk do e vendosin më këtë varëse, ndërsa djemtë janë tallur duke thënë se tani e kuptojnë se pse shumë vajza në klasën e tyre mbajnë të tilla varëse.