• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Pasi Erik Fullani i gjeti binjakun, vjen përgjigja e Noizy-t (FOTO)

Një foto e postuar nga Erik Fullani ku shfaqej reperi amerikan Raz-B i cili i ngjante shumë Noizy-ti bëri të gjithë për të qeshur (Lexo këtu). Por nuk ka vonuar edhe përgjigja e Noizy-t. Eriku ka postuar një video nga një set fotografik me Endrit Mërtirin dhe ndër komentet e shumta dallon ai i Noizy-t, i cili e krahason Erikun me Ben Hill, model amerikan. “Ben Hill. Do doja shumë të thoja çfarë kam në mendje”, -shkruan Noizy. Ndërkohë Eriku ja kthen: “Në momentin kur e postova mendova do më thotë Noizy që më do? Hajde, plase”. Noizy dhe Erik njihen për miqësinë e tyre dhe shakatë që bëjnë me njëri tjetrin në rrjete sociale./revistawho.com